• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Moduł SFP EPON Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

Dodatkowe zdjęcia

Kod produktu: LTE4302M-BC+

Oczekuje na dostawę

Producent: Inny

Cena:

155,00 zł brutto

126,02 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Moduł SFP Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G do zastosowania ze światłowodem jednomodowym.
Kompatybilny z wieloma systemami EPON – m.in. Huawei, ZTE, Fiberhome.

 

Specyfikacja:

Hisense LTE4302M
Opis Typ Złącze Nadajnik Odbiornik
Przepustowość Lambda Moc Przepustowość Lambda Czułość RSSI
EPON PX20+ OLT SFP SC 1250Mb/s 1490nm 2.5 do 7dBm 1250Mb/s 1310nm -30dBm BM Digital RSSI


Wartości maksymalne

Parametr

Symbol 

Min 

Typowo

Max 

Jednostka

Adnotacja

Temperatura przechowywania

TSTG 

-40 

- 

85 

ºC 

 

Dopuszczalna wilgotność

RH 

5 

- 

95 

% 

 

Napięcie zasilania

VCC 

-0.5 

- 

3.7 

V 

 

Rozpraszanie mocy

PD 

   

0.9 

W 

@70 ºC

3.5V 

 

Rekomendowane warunki pracy

Parametr

Symbol 

Min 

Typowo

Max 

Jednostka

Temperatura otoczenia

Ta 

0 

- 

+70 

°C 

Napięcie zasilania

VCC 

3.135 

3.3 

3.465 

V 

Przepustowość

 

- 

1250 

- 

Mbps


Gwarancja: 12 m-cy
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka