• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

ONT GPON Huawei HG8245H (4xGigabit Ethernet, 2xPOTS, WiFi, USB)

Dodatkowe zdjęcia

promocja

Kod produktu: HG8245H

W magazynie Duża ilość15 szt.

Producent: Huawei

Cena:

335,00 249,00 zł brutto

272,36 202,44 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Huawei HG8245H
to terminal kliencki ONT przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 2 porty telefoniczne, 4 Gigabitowe porty Ethernet (LAN), USB oraz GPON klasy B+.
Urządzenie wyposażono w punkt dostępowy zgodny ze standardami IEEE 802.11 b/g/n, który posiada dwie anteny o zysku 2 dBi każda.
Wykorzystując WiFi istnieje możliwość stworzenia wielu SSID. T

Terminal wyposażony został w liczne funkcje zabezpieczające, takie jak firewall czy filtrowanie oparte na adresach MAC / UP / URL.
Zastosowane technologie pozwalają na zminimalizowanie pobieranej energii, maksymalny pobór mocy wynosi jedynie 15.5 W. Liczne funkcje Layer 3 oraz kontrola przepustowości (QoS) sprawiają, że HG8245H jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH.

W komplecie z urządzeniem znajduje się oryginalny zasilacz DC 12V 2A.

Najważniejsze cechy:

  • port GPON (klasa B+);
  • 4 Gigabitowe porty Ethernet (LAN);
  • 2 porty POTS (telefoniczne);
  • możliwość transmitowania sieci bezprzewodowej, standardy IEEE 802.11b/g/n;
  • dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda;
  • port USB 2.0;
  • liczne funkcje Layer 3, funkcja QoS;
  • energooszczędność.


Specyfikacja:

HG8245H
Interfejsy
GPON

1 port

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm

WBF

Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT

G.984.3

Dwustronne FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Ethernet

4 Gigabitowe porty

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN transparent transmission

QinQ VLAN

MAC address learning

POTS

2 porty

Maksymalny REN: 4

G.711A/u, G.729a/b i G.722

T.30 / T.38 / G.711 fax

DTMF

Połączenia alarmowe (przez protokół SIP)

USB

1 port USB 2.0

Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n

2x2 MIMO

Anteny o zysku 2 dBi

WMM

Wiele SSID

WPS

Cechy fizyczne
Wymiary 176x138,5x28 mm (bez anteny)
Waga Około 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 2 A
Statyczny pobór mocy 5 W
Maksymalny pobór mocy 15,5 W
Porty

2 POTS

4 Gigabitowe porty Ethernet

USB

GPON

Diody LED POWER / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Skład zestawu

Urządzenie Huawei HG8245H

Zasilacz DC 12V, 2 A

Kabel Ethernet


Gwarancja: 12 m-cy

Pliki do pobrania

Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka