• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

ONT GPON Huawei HG8540M (1xGigabit Ethernet, 3xFast Ethernet)

Dodatkowe zdjęcia

promocja

Kod produktu: HG8540M

W magazynie Duża ilość19 szt.

Producent: Huawei

Cena:

142,00 129,00 zł brutto

115,45 104,88 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

HG8540M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 Gigabitowy port Ethernet, 3 porty Fast Ethernet.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach i małych firmach, zapewniając niezawodne świadczenie usług.

W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 0.5A z wtykiem europejskim (bez przejściówek!).

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 Gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty Fast Ethernet.

Specyfikacja:

HG8540M
Interfejsy
GPON

1 port

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm

WBF

Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT

G.984.3

Dwustronne FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Ethernet 1 port 10/100/1000BASE-T (RJ45);
3 porty 10/100BASE-T (RJ45)
Cechy fizyczne
Wymiary 195x174x34 mm
Waga < 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40o. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 0.5 A
Statyczny pobór mocy 3.5 W
Maksymalny pobór mocy 6 W
Porty

1 Gigabitowy porty Ethernet
3 porty Fast Ethernet

GPON

Diody LED POWER / PON / LOS / LAN
Skład zestawu

Urządzenie Huawei HG8540M

Zasilacz DC 12V, 0.5 A


Gwarancja: 12 m-cy
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka