• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

ONT GPON Huawei HS8145V (4xGigabit Ethernet, 1xPOTS, WiFi 802.11ac, USB)

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: HS8145V

W magazynie Duża ilość78 szt.

Producent: Huawei

Cena:

210,00 zł brutto

170,73 zł netto

Koszty wysyłki: od 11,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

HS8145V to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 4 Gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Sprzęt posiada moduł WiFi pracujący jednocześnie w paśmie 2,4 GHz i 5GHz, zgodny ze standardami IEEE 802.11 a/ac/b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mbit/s w paśmie 2,4GHz i do 867Mbit/s w paśmie 5GHz. Urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach i małych firmach, zapewniając niezawodne świadczenie usług.

W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 2A z wtykiem europejskim (bez przejściówek!).

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 4 Gigabitowe porty Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz i 5GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej do 867Mb/s (w paśmie 5GHz)
  • dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

Dane logowania:

IP: 192.168.100.1
Login: telecomadmin
Hasło: admintelecom


Specyfikacja:

HS8145V
Interfejsy
GPON

1 port

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm

WBF

Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT

G.984.3

Dwustronne FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Ethernet 4 porty 10/100/1000BASE-T (RJ45);
POTS

1 port

SIP
H.248
USB

1 port USB 2.0

Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP

WLAN

IEEE 802.11 a/ac/b/g/n

2x2 MIMO

Anteny o zysku 2 dBi

WPS

Cechy fizyczne
Wymiary 270x90x60 mm (bez anteny)
Waga 650 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40o. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 4.5 W
Maksymalny pobór mocy 12 W
Porty

1 POTS

4 Gigabitowe porty Ethernet

USB

GPON

Diody LED POWER / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Skład zestawu

Urządzenie Huawei HS8145V

Zasilacz DC 12V, 2A

Patchcord RJ45-RJ45


Gwarancja: 12 m-cy
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka