• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Konwerter Dynamode DM-TT100-WDM-SC-1310 (WDM 20km, 1310nm, SC, 10/100Mbit)

Dodatkowe zdjęcia

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Producent: Dynamode

Cena:

77,00 zł brutto

62,60 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Media konwerter Dynamode DM-TT100-WDM-SC-1310 to urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału z prędkością 100Mbps za pomocą jednego, jednomodowego (SM) włókna światłowodowego na odległość do 20km. Media konwerter posiada złącze SC służące jednocześnie do nadawania (TX) i odbierania sygnału (RX) oraz jedno gniazdo RJ45. Konwertery mają wbudowaną autodetekcję MDI/MDI-X dzięki czemu nie jest potrzebne stosowanie kabli krosowych, ponieważ urządzenia automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji.

Urządzenie przeznaczone do współpracy z DM-TT100-WDM-SC-1550.

Maksymalny odległość przesyłu danych przez światłowód:

  • Full-duplex (single-mode) - 20Km (Hub to Hub)

Cechy urządzenia:

  • Konwerter typu WDM wykorzystujący jedno włókno do dwukierunkowej transmisji
  • Zgodność ze standardami IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
  • Maksymalny zasięg 20km (patrz specyfikacja powyżej)
  • Złącze typu SC
  • Długość fali 1310nm
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa

Parametry techniczne:

Porty 1x RJ-45 Interface, 100Mbps
1x Fiber Interface, 100Mbps
Standardy IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
Prędkość transmisji 100Mbps
LED PWR (Power), FX-LK (Fiber Link)
TP-LK (TP Link), ACT (TP Active)
Typ przełączania Store-and-forward
Typ Światłowodu Jednomodowy
Odległość transmisji 20km
Zasilanie AC 100-240V 0.3A(Max) 50-60Hz
Zasilacz zewnętrzny DC 5V 1A (w zestawie)
Temperatura pracy 0 od 40℃
Temperatura przechowywania -20 do 70℃
Wilgotność miejsca pracy 10-90% RH
Wilgotność miejsca przechowywania 5-90% RH
Certyfikaty CE/FCC


Gwarancja: 24 m-ce
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka