Nie masz konta? Zarejestruj się

Konwerter OPTON MC211CS (WDM 10km, 1550nm, SC, 10/100/1000Mbit)

Cena:

190,00 zł brutto

154,47 zł netto

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789
1356711

pn-pt: 9.00 - 18.00
so: 9.00 - 13.00 Mam pytanie

nowość

Kod produktu: OPT-MC211CS

W magazynie Duża ilość100 szt.

Producent: OPTON

Dodatkowe zdjęcia

Opis produktu

Konwerter światłowodowy OPTON MC211CS umożliwiający połączenie sieci Ethernet z siecią światłowodową. Posiada gigabitowy port Ethernet 10/100/1000Base-TX z automatyczną negocjacją prędkości połączeń. Wyjście światłowodowe 1000Base-FX typu SC/UPC pozwala na realizację połączeń na odległość 10 km. Urządzenie wspiera WDM, może wysyłać i odbierać dane za pośrednictwem jednego włókna światłowodowego. Długość fali Tx 1550nm, Rx 1310nm.


Urządzenie przeznaczone do współpracy z OPTON MC211CS.

Cechy urządzenia:

  • Konwerter typu WDM wykorzystujący jedno włókno do dwukierunkowej transmisji
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab 1000BASE-T i IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • Maksymalny zasięg 10km
  • Złącze typu SC/UPC
  • Długość fali Tx 1550nm; Rx 1310nm
  • WDM
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa
  • Zasilacz 5V 2A

Parametry techniczne:

Porty 1x RJ-45 Interface, 10/100/1000Mbps (auto negocjacja)
1x Fiber Interface, 1000Mbps
Standardy IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X
Prędkość transmisji do 1000Mbps
Typ przełączania Store-and-forward
Typ Światłowodu Jednomodowy
Odległość transmisji 10km
Moc Tx
-10 – -5dBm
Czułość Rx
-20dBm
Zasilanie AC 100-240V 0.3A(Max) 50-60Hz
Zasilacz zewnętrzny DC 5V 2A (w zestawie)
Temperatura pracy 0 od 60℃
Temperatura przechowywania -20 do 70℃
Wilgotność miejsca pracy 10-90% RH
Wilgotność miejsca przechowywania 5-90% RH
Certyfikaty CE/FCC


Gwarancja: 24 m-ce
Powrót

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2018 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka