Nie masz konta? Zarejestruj się

Optical Line Terminal Netis EP8204 v2 (4 porty EPON, 8 portów Uplink SFP/Ethernet) - zarządzanie WWW

Cena:

3 490,00 zł brutto

2 837,40 zł netto

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789
1356711

pn-pt: 9.00 - 18.00
so: 9.00 - 13.00

nowość

Kod produktu: NET-EP8204v2

W magazynie Na wyczerpaniu1 szt.

Producent: Netis

Opis produktu

Sprzedawane przez nas urządzenia posiadają firmware zawierający obsługę urządzenia przez stronę WWW.

Netis 8204 v2
to 4 portowy OLT pracujący w systmie EPON z możliwością obsługi do 256 ONU. W połączeniu z 8201 oferuje 1Gbps przepustowości. Idealne rozwiązanie dla domu, biura i magazynu. Stosowany w FTTx (FTTC, FTTB, FTTH).

Cechy:
  • zgodność ze standardem IEEE 802.3ah & CTC 2.1Interfejs;
  • 4 porty EPON;
  • do 1.25Gb/s dla upstream / downstream;
  • każdy port obsługuje 64 ONU OLT (splitting ratio 1:64);
  • maksymalny dystans do 20km;
  • obsługiwany protokół sieciowy: TCP / IP, ICMP, ARP, OSPF, PIM, itp;
  • kompletne funkcje Warstwa2 / Layer3, wspiera ochronę Trunk / Q-in-Q;
  • zaawansowane funkcje QoS: IP ToS, IEEE 802.1p priorytetowe (SP / WRR / SP + WRR);
  • dynamiczna Alokacja Pasma inteligentne (DBA);
  • zapewnia IEEE 802.1Q VLAN;
  • IGMP Snooping optymalizuje aplikacje multicast;
  • bezpieczny dostęp poprzez listy kontroli dostępu (ACL);
  • zgodny z Triple Churning Szyfrowanie / AES.

Specyfikacja:
Sprzęt
Interfejs 4 * port EPON,
8 * 10/100/1000Base-T i SFP combo Uplink
1 * port NMI
Zdolność przełączania
32Gbps
Przepustowość (IPv4/IPv6)
9.5Mpps
Dioda RUN, ALM, PWR, SD(1-8 EPON, 1-8 Uplink), REG(1-8 EPON), status NMI
Zasilanie 100-240V AC/50-60Hz
Pobór mocy
≤46W
Cechy
Sprzęt · Kabel światłowodowy jednomodowy
· Łącze światłowodowe SC
· Maksymalny podział ONU: 256
· Wysyłanie (ONU->OLT) Długość Fali: 1310nm
· Pobieranie (OLT->ONU) Długość Fali: 1490nm
· Zasięg: 20km dla PX20/PX20+
Oprogramowanie · Zgodne z IEEE 802.3-2005
· Zgodne z CTC 2.1
· Auto Discovery/Grant Allocation/Ranging/Report Handling
· Alarm Report
· Kontrola przepstowości pobierania dzięki regułom
· Zdalne zarządzanie ONU
· Zdalna diagnostyka
· Zarządzanie Peer to Peer
· Blokada portu na każdym ONU
· Statystyki wydajności
· Wsparcie zdalnej aktualizacji Firmware ONU
· Zgodność z szyfrowaniem Triple Churning/AES
· Obsługa klasyfikacji i zarządzania przepływem wysyłanego przez rozszerzone OAM
· Obsługa IGMP v1/v2 Proxy/Snooping
· Zgodność z filtrem przepływu wysyłania danych opartym o MAC DA/SA
· Obsługa konfiguracji portu NMI
· Obsługa maksymalnej długości ramki do 1536 Bitów
· Obsługa Funkcji Layer2
· Bezpieczny dostęp przez Listę Kontroli Dostępu (ACL)
· Uwierzytelnianie MAC/LOID
Inne
Certyfikaty          FCC, CE
Środowisko Temperatura pracy: 0℃~40℃  (32℉~104℉)
Temperatura przechowania: -40℃~70℃  (-40℉~158℉)
Wilgotność podczas pracy: 5%~95% bez kondensacji
Wilgotność przechowania: Mniej niż 95% RH bez kondensacji
Wymiary
442 x 44 x 315mm
Opakowanie 1 * EP8204 v2
1 * Kabel zasilania
2 * Uchwyty do szafy rack 19”

Gwarancja: 24 m-ce
Powrót

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).