• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Pulsar

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Strona:
Adapter światłowodowy keystone SC/APC - SC/APC SM Pulsar SC/APC-1SM-K
Cena:

3,00 zł brutto

2,44 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość110 szt.

Kod produktu: SC/APC-1SM-K

Akumulator bezobsługowy FGB 18-12 (12V 18Ah)
Cena:

109,00 zł brutto

88,62 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość36 szt.

Kod produktu: AKU-FGB18-12

Akumulator bezobsługowy FGB 7-12 (12V 7Ah)
Cena:

40,00 zł brutto

32,52 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość28 szt.

Kod produktu: AKU-FGB7-12

Akumulator bezobsługowy Pulsar SCB2,3-12 (12V 2,3Ah)
Cena:

30,00 zł brutto

24,39 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość20 szt.

Kod produktu: AKU-SCP2.3-12

Extender PoE Pulsar EXT-POE2 - 1x PoE IN, 2x PoE OUT
Cena:

79,00 zł brutto

64,23 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość96 szt.

Kod produktu: EXT-POE2

Extender PoE Pulsar EXT-POE2H - 1x PoE IN, 2x PoE OUT (w obudowie hermetycznej)
Cena:

135,00 zł brutto

109,76 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość96 szt.

Kod produktu: EXT-POE2H

Extender PoE Pulsar EXT-POE4 - 1x PoE IN, 2x PoE OUT
Cena:

55,00 zł brutto

44,72 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość90 szt.

Kod produktu: EXT-POE4

Gniazdo DC - proste - 2,1/5,5 - ze szybkozłączem
Cena:

1,00 zł brutto

0,81 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość236 szt.

Kod produktu: GNIAZDODCSZ

Listwa bezpiecznikowa Pulsar AWZ536
Cena:

53,00 zł brutto

43,09 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość86 szt.

Kod produktu: AWZ536

Listwa zasilająca do szafy rack 19" Pulsar RALZ - 8 gniazd - 1,8m
Cena:

62,00 zł brutto

50,41 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość34 szt.

Kod produktu: RALZ

Łącznik modularny keystone RJ45 - RJ45, kat. 5e Pulsar RJ45/5U-K
Cena:

3,00 zł brutto

2,44 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość173 szt.

Kod produktu: RJ45/5U-K

Moduł bezpiecznikowy w obudowie Pulsar AWZ592 - 8x1A, 10-30V DC
Cena:

27,00 zł brutto

21,95 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: AWZ592

Moduł bezpiecznikowy w obudowie Pulsar AWZ593 - 5x1A, 10-30V DC
Cena:

18,00 zł brutto

14,63 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: AWZ593

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-101 DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM
Cena:

45,00 zł brutto

36,59 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: GBIC-101

Obudowa Pulsar AWO804Z - TOM-4Z natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena:

109,00 zł brutto

88,62 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: AWO804Z

Obudowa Pulsar AWO805Z - TOM-5Z natynkowa, teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena:

120,00 zł brutto

97,56 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: AWO805Z

Obudowa rack Pulsar ARAD2 - uniwersalna, 2U/400mm
Cena:

135,00 zł brutto

109,76 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: ARAD2

Obudowa rack Pulsar ARAD2S - uniwersalna, 2U/270mm
Cena:

129,00 zł brutto

104,88 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość8 szt.

Kod produktu: ARAD2S

Obudowa rack Pulsar RAKU2 - na akumulatory 2x17Ah/4x7Ah
Cena:

65,00 zł brutto

52,85 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: RAKU2

Obudowa rack Pulsar RAWO7 - security, 7U/150mm
Cena:

299,00 zł brutto

243,09 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: RAWO7

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka