• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Światłowody

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Strona:
Adapter OPTO SC/APC SM simplex
Cena:

1,50 zł brutto

1,22 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość874 szt.

Kod produktu: OPT-SCAPCSIM

Chusteczki bezpyłowe KIMTECH Kimwipes - 280szt.
Cena:

18,00 zł brutto

14,63 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość12 szt.

Kod produktu: KIMWIPES

Konwerter OptecLink 14S-MC220L-GE (gniazdo SFP, 10/100/1000Mbit)
Cena:

105,00 zł brutto

85,37 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość93 szt.

Kod produktu: 14S-MC220L-GE

Laserowe źródło światła TriBrer BML-205-10 (650nm, 10mW, 10km)
Cena:

99,00 zł brutto

80,49 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość11 szt.

Kod produktu: BML-205-10

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-101 DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM
Cena:

45,00 zł brutto

36,59 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: GBIC-101

Patchcord MikroTik RouterBOARD SFP+ 1m (S+DA0001)
Cena:

115,00 zł brutto

93,50 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: MT-S+DA0001

Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)
Cena:

4,20 zł brutto

3,41 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość893 szt.

Kod produktu: PIGT-LCUPCG657A

Przełącznica nasłupowa Tracom MDU B08- 2 wejścia, 8 wyjść
Cena:

45,00 zł brutto

36,59 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość14 szt.

Przełącznica (mufa) posiada 2 wejścia na kabel magistralowy zabezpieczone dławikami, 8 wyjść na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

Kod produktu: XB-TR-FOSC-MDUB08-2PGIN

Puszka / przełącznica abonencka Tracom FOB-FTTX-A v.2
Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość327 szt.

Kod produktu: FOB-FTTX-A

Spawarka światłowodowa INNO View5 (w zestawie obcinarka V7, zapasowe elektrody, holdery SOC)
Cena:

16 690,00 zł brutto

13 569,11 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu1 szt.

Kod produktu: INNO-V5

Splitter PLC 1x2, Steel Box, SM 0.9mm 1.5m, SC/APC
Cena:

39,00 zł brutto

31,71 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: EXT-SPL-SB-1-2-SC

Tacka spawów Tracom P025 (12/24)
Cena:

10,00 zł brutto

8,13 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: T-P025-B

Uchwyt odciągowy do kabla płaskiego (FTTH cable clamp) 10x70mm
Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość1730 szt.

Kod produktu: OPT-FTTH-CC

Uchwyt przelotowy Telcom SS BELG
Cena:

8,00 zł brutto

6,50 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość244 szt.

Kod produktu: SS-BELG

Wspornik słupowy CS100

Wspornik słupowy CS100

promocjanowość

Cena:

9,50 7,00 zł brutto

7,72 5,69 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość871 szt.

Kod produktu: CS100

Adapter SC/APC SM simplex
Cena:

1,50 zł brutto

1,22 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość1942 szt.

Kod produktu: EXT-SCAPCSIM

Izopropanol Cleanser IPA 100ml
Cena:

5,00 zł brutto

4,07 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: IPA-100ML

Kabel światłowodowy OPTIX AirFlow S-QOTKSdD Drop 1J 1x9/125 ITU-T G.657A2 - 1000m
Cena:

959,00 649,00 zł brutto

779,67 527,64 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość38 szt.

Kod produktu: OPTIX-AIRFLOW-1J-1KM

Moduł SFP miniGBIC OPTON DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM
Cena:

59,00 zł brutto

47,97 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość50 szt.

Kod produktu: OPT-DF-20KM-DDM

Nożyczki do Kevlaru / Aramidu 203mm
Cena:

39,00 zł brutto

31,71 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość8 szt.

Kod produktu: NOZYCZKI-203

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka