• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 2m

Dodatkowe zdjęcia

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-2M-S

W magazynie Duża ilość87 szt.

Producent: Inny

Cena:

14,00 zł brutto

11,38 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Rodzaj złączy: LC/UPC do LC/UPC (simplex)

Długość przewodu: 2m

Włókno: jednomodowe, 9/125µm

Średnica kabla: 3.0mm, powłoka LSZH

Pakowane z indywidualnym raportem z testu

Cechy produktu

1 złącze LC / UPC
2 złącze LC / UPC
Długość 2m
Typ światłowodu Single Mode 9/125
Rodzaj Simplex
Zastosowanie Wewnętrzny
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka