• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 0,5m

nowość

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-0.5M

W magazynie Duża ilość91 szt.

Producent: OPTON

Cena:

16,50 zł brutto

13,41 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Rodzaj złączy: SC/APC do LC/UPC (duplex)

Długość przewodu: 0,5m

Włókno: jednomodowe, 9/125µm

Średnica kabla: 3.0mm, powłoka LSZH

Pakowane z indywidualnym raportem z testu

Cechy produktu

1 złącze SC / APC
2 złącze LC / UPC
Długość 0,5m
Typ światłowodu Single Mode 9/125
Rodzaj Duplex
Zastosowanie Wewnętrzny
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka