• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Puszka / przełącznica abonencka Extralink Berta - 4 x OUT

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: EXT-BERTA

W magazynie Duża ilość27 szt.

Producent: Extralink

Cena:

15,00 zł brutto

12,20 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Kliencka puszka światłowodowa FTTH z czterema wyjściami – Extralink Berta.

1. Opis:

  • Możliwość montażu na ścianie lub jako obudowa wolnostojąca
  • Pokrywa montowana na „klik” – łatwa instalacja oraz montaż/demontaż urządzenia
  • Maksymalna pojemność – 4 włókna
  • Możliwość zastosowania adapterów światłowodowych SC simplex lub duplex LC


2. Dane techniczne:

Parametr

Wartość

Zakres zastosowania

3.0 x 2.0 mm (kabel typu drop lub wewnętrzny)

Średnica włókna

125µm ( 652 & 657 )

Średnica TBF

250µm & 900µm

Mody

Singlemode & Multimode

Wytrzymałość na rozciąganie

>50 N

Wymiary

83.4mm*130mm*24.1mm

Maksymalna ilość miejsc

SC : 2
LC: 4
PLC: 4 (LC)

Temperatura pracy

-25oC~+40oC

Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka