• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Zestaw 12x pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G.657A (12 kolorów)

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: PIGT-SCAPC12COLG657A

W magazynie Duża ilość175 szt.

Producent: Extralink

Cena:

53,00 zł brutto

43,09 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Zestaw 12 kolorowych pigtaili SC/APC.

  • 12x jedno złącze SC/APC
  • 12x jedno włókno jednomodowe (G657A), każde włókno w innym kolorze
  • długość każdego pigtaila: 1,5m
  • niska tłumienność
  • każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (załączony raport z testu)
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka