• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Moduł SFP Ubiquiti Networks UF-GP-B+ GPON

nowość

Kod produktu: UF-GP-B+

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Producent: Ubiquiti

Cena:

319,00 zł brutto

259,35 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Moduł UF-BP-B+ GPON przeznaczony jest do pracy z urządzeniami OLT – UF-OLT oraz UF-OLT-4 firmy Ubiquiti Networks.

Cechy urządzenia:
  • dedykowana do terminali ONT Ubiquti Networks
  • moduł SFP klasy B+
  • standardowa długość fali 1310/1490nm

Specyfikacja techniczna:
  • Typ złącza: 1x SC/UPC SM
  • Długość fali TX: 1490nm
  • Długość fali RX: 1310nm
  • Zakres mocy TX: 1.5 do 5dBm
  • Zakres mocy RX: -28 do -8dBm
  • Przepustowość downstream: 2.5Gbps
  • Przepustowość upstream: 1.25Gbps
  • Maksymalna długość podłączonego kabla: 20km

Gwarancja: 12 m-cy

Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka