• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Ubiquiti Networks UFiber loco (ONT, 1xGE)

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: UF-loco

W magazynie Średnia ilość6 szt.

Producent: Ubiquiti

Cena:

218,00 zł brutto

177,24 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Ubiquiti Networks UFiber loco (UF-loco) to efektywny kosztowo, wydajny, kliencki terminal światłowodowy (ONT), charakteryzujący się dodatkowo oryginalnym i eleganckim wyglądem.

Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy (max. 3.5W) oraz dwoma metodami zasilania – pasywne PoE 24V lub poprzez gniazdo Micro-USB.


Główne cechy UF-loco:
  • 1 port GPON WAN
  • 1 port Gigabit LAN Ethernet
  • maksymalny pobór mocy 3.5W
  • zasilanie poprzez pasywne PoE 24V lub gniazdo Micro-USB

Zawartość opakowania:
  • Ubiquiti Networks UFiber loco
  • Uchwyt do montażu na ścianie
  • Kołki i wkręty montażowe – po 4szt.
  • Zasilacz Micro-USB 5V 1.2A (nieoryginalny)
  • Instrukcja szybkiej instalacji

Specyfikacja:
  • Interfejsy sieciowe:
    - 4x port SC/APC, GPON WAN
    - 1x Gigabit RJ45, Ethernet LAN
  • Zarządzanie: In-Band Ethernet/PON
  • Maksymalna liczba podłączonych klientów: 512 (do 128 na port GPON)
  • Przepustowość GPON WAN, ITU G.984:
    - 2.488 Gbps Downstream
    - 1.244 Gbps Upstream
  • Przepustowość GbE LAN: 10/100/1000Mbps
  • Zakres mocy optycznej:
    - TX (klasa B+): 1.5 do 5dBm
    - RX: -28 do -8dBm
  • Metoda zasilania:
    - gniazdo Micro-USB: 5V 1A
    - pasywne PoE 24V (4,5+; 7,8-)
  • Maksymalny pobór mocy: do 5W
  • Zakres napięcia zasilania: 4.7 do 5.3V
  • Procesor: MIPS32, 240MHz
  • Pamięć: 128MB DDR3
  • Temperatura pracy: -10 do 45°C
  • Wymiary: 76.5 x 76.5 x 26.4 mm
  • Waga: 77g
  • Certyfikaty: CE, FCC, IC
Gwarancja: 24 m-ce

Pliki do pobrania

Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka