Nie masz konta? Zarejestruj się

Zasilacz buforowy MeanWell SCP-50-12 13,8Vdc/3,6A

Cena:

70,00 zł brutto

56,91 zł netto

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789
1356711

pn-pt: 9.00 - 18.00
so: 9.00 - 13.00 Mam pytanie

Kod produktu: MW-SCP-50-12

W magazynie Duża ilość57 szt.

Producent: MeanWell

Opis produktu

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V. Przeznaczony do bezprzerwowego zasilania urządzeń teletechnicznych np. Access Pointow, zwłaszcza rozbudowanych stacji bazowych np. na RouterBoardach lub urządzeniach UBNT. Po zaniku zasilania sieciowego zasilanie odbywa się z akumulatora 12V. Po powrocie zasilania, akumulatory są doładowywane z sieci.

Zabezpieczenia zasilacza przed:
- przeciążeniem wyjścia,
- nieodpowiednim napięciem wyjściowym,
- odwrotnym podłączeniem baterii (bezpiecznik).

Parametry techniczne i specyfikacja:
Napięcie zasilające: 85~264V AC, 120~370V DC
Częstotliwość sieci: 47~63Hz
Napięcie wyjściowe: 13,8V
Regulacja napięcia wyjściowego: +15, -5%
Maksymalny prąd pracy: 3,6A
Zalecane akumulatory: 1x7Ah 12V
Prąd ładowania: zasilacz posiada wspólne wyjście bateryjne oddzielone od wyjścia zasilania bezpiecznikiem. Prąd ładowania jest zależny od prądu pobieranego przez urządzenie - 0-3.6A.
Sprawność: 81%
Pobór mocy bez obciążenia: < 0.75W
Temperatura pracy: 0℃~45℃
Wymiary: 129mmx98mmx38mm
Waga: 0,45kg

Specyfikacja zasilacza (plik PDF).

Gwarancja: 24 m-ce

Cechy produktu

Rodzaj obudowy Modułowy
Napięcie wyjściowe 12V
Prąd wyjściowy 2 - 4A A
Powrót

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2018 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka