• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Moduł SFP miniGBIC OPTON WDM, TX1550 1.25Gbps, SM, SC, 3km, DDM

Kod produktu: OPT-WDM-1550-3KM-SC-DDM

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Producent: OPTON

Cena:

59,00 zł brutto

47,97 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Moduł miniGBIC OPTON WDM, TX1550, 1.25Gbps, SM, SC, 3km to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch bardzo odległych (do 3km) od siebie koncentratorów sieciowych (np. switchów) za pomocą jednego włókna światłowodu.

Dzięki urządzeniu jesteśmy w stanie realizować bardzo wydajne połączenia na duże odległości.

Kompatybilny z większością urządzeń z portem SFP na rynku – sprzedawane przez nas moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, Tp-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry etc.
Wkładki są kompatybilne z urządzeniami RouterBOARD firmy MikroTik.

Wszystkie sprzedawane przez nas moduły posiadają certyfikaty RoHS, CE, FDA, FC, TUV, UL.

Najważniejsze cechy:
- kompatybilność ze standardami IEEE 802.3ab, IEEE 802.3
- obsługuje full-duplex
- Plug-and-Play
- diody LED pokazujące stan połączenia światłowodowego
- wspomaga Pull-or-Plug na włączonym switchu

Specyfikacja techniczna :
Porty: 1x1,25Gbps SC SM
Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Konektor: 1000Base-LX MiniGBIC Single-Mode Fiber Module, SC Connector
Budżet mocy/zasięg portu: 10dB / 3km
Długość fali TX: 1550nm
Długość fali RX: 1310nm
DDM (Digital Diagnostic Monitoring): TAK
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka