• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-103 WDM, TX1310, 1.25Gbps, SM, SC, 20km, DDM

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: GBIC-103

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Producent: Pulsar

Cena:

49,00 zł brutto

39,84 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Opis:
Moduły SFP (Small Form-factor Pluggable) popularnie nazywane GBIC (Gigabit Interface Converter) to moduły zamieniające sygnał elektryczny na sygnał optyczny.
Wkładka GBIC-103 Tornado to moduł przeznaczony do transmisji światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 20km.
Długość fali TX 1310nm, długość fali RX 1550nm, prędkość transmisji 1,25Gb/s.
Moduł posiada gniazdo typu SC z systemem blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

Przeznaczenie:
Moduł SFP posiada wbudowany układ diagnostyki cyfrowej DDM (Digital Diagnostics Monitoring), który pozwala użytkownikowi na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu w czasie rzeczywistym. Należą do nich m.in. napięcie zasilania, temperatura, moc optyczna sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika.
Moduł przeznaczony jest do stosowania w urządzeniach rożnych producentów, którzy nie stosują zabezpieczeń. Moduł kompatybilny jest m.in. z urządzeniami TP-LINK. ULTIPOWER, czy też z urządzeniami CISCO. Z urządzeniami producentów, którzy stosują zabezpieczenia ten moduł SFP nie będzie działał.

Dane techniczne:
 Typ światłowodu:
 jednomodowy / single-mode
(SM) (8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm)
 Prędkość transmisji:
 1,25 Gb/s
 Zasięg transmisji:
 do 20km
 Typ złączy:
 SC
 Długość fali Tx:  1310 nm
 Długość fali Rx:  1550 nm
 Moc Tx/Czułość Rx:  -8...-3 / ≥ -22 dB
 Standardy i protokoły:
 (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
 Cyfrowa diagnostyka:
 DDM
 Temperatura pracy:
 0... 70°C
 Wilgotność pracy:
 0...85%
 Zasilanie:  DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

Dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-104.

Gwarancja: 24 m-ce

Pliki do pobrania

Karta katalogowa urządzenia plik PDF, 187.23 KB
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka