• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Moduł SFP+ miniGBIC RouterBOARD S+31DLC10D, DF, 10Gbps, SM, LC, 10km

Kod produktu: S+31DLC10D

W magazynie Średnia ilość6 szt.

Producent: MikroTik

Cena:

530,00 zł brutto

430,89 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00

Mam pytanie

Opis produktu

Moduł SFP+ miniGBIC RouterBOARD S+31DLC10D 10Gbps to moduł pozwalający połączyć między sobą dwa urządzenia wyposażone w gniazda SFP+ za pomocą jednomodowego światłowodu, na odległość do 10km.

Wkładki zostały przetestowane i są kompatybilne z urządzeniami RouterBOARD firmy MikroTik: CCR1036-8G-2S+ oraz CCR1036-8G-2S+EM.
Są kompatybilne również z urządzeniami innych producentów wyposażonymi w gniazda SFP+.
 
Specyfikacja techniczna:
Przepustowość: 10Gbps
Odległość: do 10km
Typ światłowodu: Single Mode (SM)
Konektor: 2 x LC Connector
Długość fali: 1310nm
Standard: SFP+

Gwarancja: 12 m-cy

Pliki do pobrania

Karta katalogowa plik PDF, 262.56 KB
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka