Nie masz konta? Zarejestruj się

Extralink

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Adapter LC/UPC MM duplex

Adapter LC/UPC MM duplex

nowość

W magazynie Średnia ilość8 szt.

Kod produktu: EXT-LCUPCMMDX

Cena:

5,00 zł brutto

4,07 zł netto

szt.

Adapter PoE Gigabit Extralink - 4 porty LAN, 4 porty PoE

Adapter PoE Gigabit Extralink - 4 porty LAN, 4 porty PoE

nowość

W magazynie Duża ilość16 szt.

Kod produktu: EX-POE4PORTGBIT

Cena:

60,00 zł brutto

48,78 zł netto

szt.

Adapter PoE Gigabit Extralink - 8 portów LAN, 8 portów PoE

Adapter PoE Gigabit Extralink - 8 portów LAN, 8 portów PoE

nowość

W magazynie Duża ilość16 szt.

Kod produktu: EX-POE8PORTGBIT

Cena:

85,00 zł brutto

69,11 zł netto

szt.

Adapter SC/APC SM duplex

Adapter SC/APC SM duplex

nowość

W magazynie Duża ilość150 szt.

Kod produktu: EXT-SCAPCDX

Cena:

2,60 zł brutto

2,11 zł netto

szt.

Adapter SC/APC SM simplex

Adapter SC/APC SM simplex

nowość

W magazynie Duża ilość119 szt.

Kod produktu: EXT-SCAPCSIM

Cena:

1,50 zł brutto

1,22 zł netto

szt.

Adapter SC/UPC MM duplex

Adapter SC/UPC MM duplex

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: EXT-SCUPCMMDX

Cena:

3,00 zł brutto

2,44 zł netto

szt.

Adapter SC/UPC SM simplex

Adapter SC/UPC SM simplex

nowość

W magazynie Duża ilość214 szt.

Kod produktu: EXT-SCUPCSIM

Cena:

1,50 zł brutto

1,22 zł netto

szt.

Kabel FTP Extralink kat. 5e Outdoor 305m (zewnętrzny)

Kabel FTP Extralink kat. 5e Outdoor 305m (zewnętrzny)

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: EXTRALINK-FTPO-305

Cena:

339,00 zł brutto

275,61 zł netto

szt.

Kabel SFTP Extralink kat. 5e Outdoor 305m (zewnętrzny)

Kabel SFTP Extralink kat. 5e Outdoor 305m (zewnętrzny)

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: EXTRALINK-SFTPO-305

Cena:

425,00 zł brutto

345,53 zł netto

szt.

Moduł SFP+ miniGBIC Extralink, DF, 10Gbps, SM, LC, 10km

Moduł SFP+ miniGBIC Extralink, DF, 10Gbps, SM, LC, 10km

W magazynie Średnia ilość8 szt.

Kod produktu: EXT-SFP+SM10KM

Cena:

265,00 zł brutto

215,45 zł netto

szt.

Mufa pionowa Extralink JZ-10021-48S (4 tacki, 96 spawów)

Mufa pionowa Extralink JZ-10021-48S (4 tacki, 96 spawów)

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: JZ-10021-48S

Cena:

95,00 zł brutto

77,24 zł netto

szt.

Mufa przelotowa Extralink EX2T10011-48S (2 tacki, 48 spawów)

Mufa przelotowa Extralink EX2T10011-48S (2 tacki, 48 spawów)

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: EX2T10011-48S

Cena:

85,00 zł brutto

69,11 zł netto

szt.

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

nowość

W magazynie Duża ilość295 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPC1.5G657A

Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

Przełącznica światłowodowa abonencka Extralink - 2 x adapter SC/APC

Przełącznica światłowodowa abonencka Extralink - 2 x adapter SC/APC

W magazynie Duża ilość120 szt.

Kod produktu: EXT-PRZ-SC-APC

Cena:

12,00 zł brutto

9,76 zł netto

szt.

Przełącznica światłowodowa Extralink Betty - 1 x IN, 4 x OUT

Przełącznica światłowodowa Extralink Betty - 1 x IN, 4 x OUT

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: EXT-BETTY

Cena:

29,00 zł brutto

23,58 zł netto

szt.

Przełącznica światłowodowa WT-3031C 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa WT-3031C 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: EXT-WT-3031C

Cena:

79,00 zł brutto

64,23 zł netto

szt.

Puszka / przełącznica abonencka Extralink Adele - 2 x OUT

Puszka / przełącznica abonencka Extralink Adele - 2 x OUT

nowość

W magazynie Duża ilość50 szt.

Kod produktu: EXT-ADELE

Cena:

8,00 zł brutto

6,50 zł netto

szt.

Puszka / przełącznica abonencka Extralink Berta - 4 x OUT

Puszka / przełącznica abonencka Extralink Berta - 4 x OUT

nowość

W magazynie Średnia ilość9 szt.

Kod produktu: EXT-BERTA

Cena:

15,00 zł brutto

12,20 zł netto

szt.

Puszka zapasu kabla światłowodowego (abonenckiego)

Puszka zapasu kabla światłowodowego (abonenckiego)

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: EXT-PUSZKAZAPASU

Cena:

16,00 zł brutto

13,01 zł netto

szt.

Splitter PLC 1x16, Steel Box, SM 0.9mm 1m, SC/APC

Splitter PLC 1x16, Steel Box, SM 0.9mm 1m, SC/APC

nowość

W magazynie Duża ilość18 szt.

Kod produktu: EXT-SPL-SB-1-16-SC

Cena:

99,00 zł brutto

80,49 zł netto

szt.

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).