• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Pulsar

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Strona:
Adapter światłowodowy keystone SC/APC - SC/APC SM Pulsar SC/APC-1SM-K
Cena:

3,50 zł brutto

2,85 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość565 szt.

Kod produktu: SC/APC-1SM-K

Akumulator bezobsługowy FGB 18-12 (12V 18Ah)
Cena:

109,00 zł brutto

88,62 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: AKU-FGB18-12

Akumulator bezobsługowy Pulsar HPB2,3-12 (12V 2,3Ah)
Cena:

32,00 zł brutto

26,02 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość15 szt.

Kod produktu: HPB2.3-12

Extender PoE Pulsar EXT-POE2 - 1x PoE IN, 2x PoE OUT
Cena:

109,00 zł brutto

88,62 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość88 szt.

Kod produktu: EXT-POE2

Extender PoE Pulsar EXT-POE2H - 1x PoE IN, 2x PoE OUT (w obudowie hermetycznej)
Cena:

234,00 zł brutto

190,24 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość95 szt.

Kod produktu: EXT-POE2H

Extender PoE Pulsar EXT-POE3H - 1x PoE IN, 3x PoE OUT (w obudowie hermetycznej)
Cena:

234,00 zł brutto

190,24 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu1 szt.

Kod produktu: EXT-POE3H

Gniazdo DC - proste - 2,1/5,5 - ze szybkozłączem
Cena:

1,00 zł brutto

0,81 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość133 szt.

Kod produktu: GNIAZDODCSZ

Kabel UTP Pulsar PU-NC201 kat. 5e 305m (24AWG)
Cena:

339,00 zł brutto

275,61 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: PU-NC201

Kabel UTP Pulsar PU-NC301 kat. 5e 305m (24AWG, zewnętrzny)
Cena:

365,00 zł brutto

296,75 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: PU-NC301

Listwa bezpiecznikowa Pulsar AWZ536
Cena:

99,00 zł brutto

80,49 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość84 szt.

Kod produktu: AWZ536

Listwa zasilająca do szafy rack 19" Pulsar RALZ - 8 gniazd - 1,8m
Cena:

69,00 zł brutto

56,10 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość20 szt.

Kod produktu: RALZ

Łącznik modularny keystone RJ45 - RJ45, kat. 5e Pulsar RJ45/5U-K
Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość139 szt.

Kod produktu: RJ45/5U-K

Moduł bezpiecznikowy Pulsar AWZ589
Cena:

33,00 zł brutto

26,83 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: AWZ589

Moduł bezpiecznikowy Pulsar AWZ597
Cena:

26,00 zł brutto

21,14 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: AWZ597

Moduł bezpiecznikowy w obudowie Pulsar AWZ591 - 8x1A, 10-30V DC
Cena:

25,00 zł brutto

20,33 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: AWZ591

Moduł bezpiecznikowy w obudowie Pulsar AWZ592 - 8x1A, 10-30V DC
Cena:

27,00 zł brutto

21,95 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość9 szt.

Kod produktu: AWZ592

Moduł bezpiecznikowy w obudowie Pulsar AWZ593 - 5x1A, 10-30V DC
Cena:

18,00 zł brutto

14,63 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: AWZ593

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-101 DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM
Cena:

48,00 zł brutto

39,02 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: GBIC-101

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-103 WDM, TX1310, 1.25Gbps, SM, SC, 20km, DDM
Cena:

49,00 zł brutto

39,84 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: GBIC-103

Moduł SFP miniGBIC Pulsar GBIC-104 WDM, TX1550, 1.25Gbps, SM, SC, 20km, DDM
Cena:

70,00 zł brutto

56,91 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: GBIC-104

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka