Nie masz konta? Zarejestruj się

Nowości

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Kabel HDMI v1.4 BASIC.LNK 10m (złocone wtyki, podwójny ekran)

Kabel HDMI v1.4 BASIC.LNK 10m (złocone wtyki, podwójny ekran)

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: DBBL-HDMI14MM10

Cena:

36,00 zł brutto

29,27 zł netto

szt.

Kabel HDMI v1.4 BASIC.LNK 5m (złocone wtyki, podwójny ekran)

Kabel HDMI v1.4 BASIC.LNK 5m (złocone wtyki, podwójny ekran)

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: DBBL-HDMI14MM5

Cena:

16,00 zł brutto

13,01 zł netto

szt.

Indukcyjny czujnik natężenia prąd SCT-013

Indukcyjny czujnik natężenia prąd SCT-013

nowość

W magazynie Duża ilość18 szt.

Kod produktu: KONTRLAN-SCT013

Cena:

26,00 zł brutto

21,14 zł netto

szt.

Nakładka PWM do Kontrolera LAN LK3

Nakładka PWM do Kontrolera LAN LK3

nowość

W magazynie Duża ilość49 szt.

Kod produktu: PWM-LK3

Cena:

59,00 zł brutto

47,97 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks NanoBeam 5AC Gen2

Ubiquiti Networks NanoBeam 5AC Gen2

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Zysk anteny: 19dBi, Moc nadajnika: 25dBm, Procesor: 720MHz, Port LAN: Gigabit

Kod produktu: UBQN-NBE-5AC-GEN2

Cena:

399,00 zł brutto

324,39 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks Rocket Prism 5AC Gen2

Ubiquiti Networks Rocket Prism 5AC Gen2

nowość

W magazynie Duża ilość16 szt.

Kod produktu: RP-5AC-GEN2

Cena:

949,00 zł brutto

771,54 zł netto

szt.

Baza montażowa Foscam FAB28 - biała, wodoodporna

Baza montażowa Foscam FAB28 - biała, wodoodporna

nowość

W magazynie Duża ilość20 szt.

Kod produktu: FC-FAB28

Cena:

109,00 zł brutto

88,62 zł netto

szt.

Zestaw do bezprzewodowego monitoringu IP Foscam FN3104W-B4 - 4 kamery 1Mpix, rejestrator 4-kanałowy z dyskiem 1TB, WiFi
Cena:

1 715,00 zł brutto

1 394,31 zł netto

szt.

Kabel UTP Bitner kat. 5e 100m (BITLAN)

Kabel UTP Bitner kat. 5e 100m (BITLAN)

nowość

W magazynie Duża ilość19 szt.

Kod produktu: BIT-100M

Cena:

79,00 zł brutto

64,23 zł netto

szt.

Kabel światłowodowy OPTIX AirFlow S-QOTKSdD Drop 6J 6x9/125 ITU-T G.657A2 - 1m

Kabel światłowodowy OPTIX AirFlow S-QOTKSdD Drop 6J 6x9/125 ITU-T G.657A2 - 1m

nowość

W magazynie Duża ilość1000 szt.

Kod produktu: OPTIX-AIRFLOW-6J-1M

Cena:

1,40 zł brutto

1,14 zł netto

szt.

Kabel światłowodowy OPTIX Aramid Z-XOTKtcdD 12J 12x9/125 ITU-T G.652D - 1m

Kabel światłowodowy OPTIX Aramid Z-XOTKtcdD 12J 12x9/125 ITU-T G.652D - 1m

nowość

W magazynie Duża ilość226 szt.

Kod produktu: OPTIX-ARAMID-12J-1M

Cena:

1,55 zł brutto

1,26 zł netto

szt.

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4-D-24S (tacka + patch panel)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4-D-24S (tacka + patch panel)

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: TN-400 B4-D-24S

Cena:

240,00 zł brutto

195,12 zł netto

szt.

Uchwyt odciągowy do kabla płaskiego Telcom PA-FTTX-FLAT-BIG 4K (SS201)

Uchwyt odciągowy do kabla płaskiego Telcom PA-FTTX-FLAT-BIG 4K (SS201)

nowość

W magazynie Duża ilość1850 szt.

Kod produktu: PA-FTTX-FLAT-BIG-4K

Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

Osłonki spawów 45mm (fi 2.8mm) - termokurczliwe - 100 sztuk

Osłonki spawów 45mm (fi 2.8mm) - termokurczliwe - 100 sztuk

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPT-OSL45-100-2.8

Cena:

15,00 zł brutto

12,20 zł netto

szt.

Osłonki spawów 45mm (fi 2.5mm) - termokurczliwe - 100 sztuk

Osłonki spawów 45mm (fi 2.5mm) - termokurczliwe - 100 sztuk

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPT-OSL45-100-2.5

Cena:

15,00 zł brutto

12,20 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UniFi UAP-AC-HD - 2,4 i 5GHz, 802.11ac Wave 2 MU-MIMO 4x4 2.53Gbps

Ubiquiti Networks UniFi UAP-AC-HD - 2,4 i 5GHz, 802.11ac Wave 2 MU-MIMO 4x4 2.53Gbps

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: UBNT-UNIFIUAPACHD

Cena:

1 299,00 zł brutto

1 056,10 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-3 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 3m

Ubiquiti Networks UDC-3 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 3m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-3

Cena:

128,00 zł brutto

104,07 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-2 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 2m

Ubiquiti Networks UDC-2 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 2m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-2

Cena:

112,00 zł brutto

91,06 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 1m

Ubiquiti Networks UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 1m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-1

Cena:

92,00 zł brutto

74,80 zł netto

szt.

Wentylator do szaf Rack - Lanberg - 120x120x38mm - pojedynczy, 230VAC (AK-1501-B)

Wentylator do szaf Rack - Lanberg - 120x120x38mm - pojedynczy, 230VAC (AK-1501-B)

nowość

W magazynie Duża ilość17 szt.

Kod produktu: AK-1501-B

Cena:

29,00 zł brutto

23,58 zł netto

szt.

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).