Nie masz konta? Zarejestruj się

OPTO

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Adapter SC/APC SM simplex, flap (z klapką zabezpieczającą)

Adapter SC/APC SM simplex, flap (z klapką zabezpieczającą)

nowość

W magazynie Duża ilość300 szt.

Kod produktu: OPTO-SCAPCSIMFLAP

Cena:

3,50 zł brutto

2,85 zł netto

szt.

Pigtail OPTO SC/APC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)

Pigtail OPTO SC/APC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)

nowość

W magazynie Duża ilość705 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPCG657A2

Cena:

6,00 zł brutto

4,88 zł netto

szt.

Pigtail OPTO SC/UPC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)

Pigtail OPTO SC/UPC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)

nowość

W magazynie Duża ilość700 szt.

Kod produktu: PIGT-SCUPCG657A2

Cena:

6,00 zł brutto

4,88 zł netto

szt.

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).