• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Adapter światłowodowy keystone SC/APC - SC/APC SM Pulsar SC/APC-1SM-K

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: SC/APC-1SM-K

W magazynie Duża ilość114 szt.

Producent: Pulsar

Cena:

3,00 zł brutto

2,44 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Opis techniczny
Adapter SC/APC-1SM-K (beczka światłowodowa) służy do połączenia dwóch włókien światłowodów jednomodowych (single-mode) zakończonych złączami SC/APC w adapterze keystone. Połączenia dokonuje się głównie pigtailami lub patchcordami światłowodowymi (optycznymi).

Najważniejsze cechy
- adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode w module keystone
- ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
- mocowanie: mechanizm zatrzaskowy
- pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
- wysoka jakość materiału

Parametry techniczne
Kod: SC/APC-1SM-K
Rodzaj złącza: SC/APC (pojedyncze) – SC/APC (pojedyncze)
Rodzaj światłowodu: Single Mode
Deklaracje: CE

Zastosowanie
Adaptery znajdują zastosowanie w Teletechnicznych Obudowach Mieszkaniowych (TOM), które mają specjalnie wykonane otwory w standardzie keystone. Ten sposób montażu adaptera upraszcza i skraca czas montażu skrzynki multimedialnej zgodnej z rozporządzeniem MTBiGM.
Równie często stosowane są w ramkach, przełącznicach (krosownicach) światłowodowych, patch panelach z gniazdami ze standardem keystone.

Pliki do pobrania

Karta katalogowa urządzenia plik PDF, 193.52 KB
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka