Nie masz konta? Zarejestruj się

Patchcordy

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Patchcord MikroTik RouterBOARD SFP+ 1m (S+DA0001)

Patchcord MikroTik RouterBOARD SFP+ 1m (S+DA0001)

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: MT-S+DA0001

Cena:

115,00 zł brutto

93,50 zł netto

szt.

Patchcord MikroTik RouterBOARD SFP+ 3m (S+DA0003)

Patchcord MikroTik RouterBOARD SFP+ 3m (S+DA0003)

W magazynie Średnia ilość8 szt.

Kod produktu: MT-S+DA0003

Cena:

145,00 zł brutto

117,89 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 1m

Ubiquiti Networks UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 1m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-1

Cena:

92,00 zł brutto

74,80 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-2 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 2m

Ubiquiti Networks UDC-2 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 2m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-2

Cena:

112,00 zł brutto

91,06 zł netto

szt.

Ubiquiti Networks UDC-3 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 3m

Ubiquiti Networks UDC-3 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps - 3m

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: UBNT-UDC-3

Cena:

128,00 zł brutto

104,07 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 1m

W magazynie Duża ilość96 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-1M-S

Cena:

13,00 zł brutto

10,57 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 1m

W magazynie Duża ilość93 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-1M

Cena:

22,00 zł brutto

17,89 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 2m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 2m

W magazynie Duża ilość99 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-2M-S

Cena:

14,00 zł brutto

11,38 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 2m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 2m

W magazynie Duża ilość97 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-2M

Cena:

23,00 zł brutto

18,70 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 5m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 5m

W magazynie Duża ilość99 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-5M

Cena:

26,00 zł brutto

21,14 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 10m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 10m

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-10M

Cena:

33,00 zł brutto

26,83 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON LC/UPC-LC/UPC duplex MM 50/125 - 15m

Patchcord optyczny OPTON LC/UPC-LC/UPC duplex MM 50/125 - 15m

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTON-LCU-LCU-15M

Cena:

44,00 zł brutto

35,77 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 20m

Patchcord optyczny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 20m

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTO-LCU-LCU-20M

Cena:

43,00 zł brutto

34,96 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 0,5m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 0,5m

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-0.5M

Cena:

16,50 zł brutto

13,41 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/APC duplex SM 9/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/APC duplex SM 9/125 - 1m

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: EXT-SCA-LCA-1M

Cena:

17,00 zł brutto

13,82 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 1m

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-1M-S

Cena:

12,00 zł brutto

9,76 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 1m

nowość

W magazynie Duża ilość98 szt.

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-1M

Cena:

17,00 zł brutto

13,82 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/UPC-LC/UPC duplex MM 62,5/125 - 1m

Patchcord optyczny OPTON SC/UPC-LC/UPC duplex MM 62,5/125 - 1m

nowość

W magazynie Duża ilość98 szt.

Kod produktu: OPTON-SCU-LCU-MM-1M

Cena:

18,00 zł brutto

14,63 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 2m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC simplex SM 9/125 - 2m

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-2M-S

Cena:

13,00 zł brutto

10,57 zł netto

szt.

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 2m

Patchcord optyczny OPTON SC/APC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 2m

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPTON-SCA-LCU-2M

Cena:

18,00 zł brutto

14,63 zł netto

szt.

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).