• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Patchcordy

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Patchcord optyczny zewnętrzny OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SC/APC-SC/APC simplex SM 9/125 - 50m
Cena:

79,00 zł brutto

64,23 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: OPTIX-OUT-SCSC-S-50M

Patchcord optyczny zewnętrzny OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SC/APC-SC/APC simplex SM 9/125 - 70m
Cena:

95,00 zł brutto

77,24 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość9 szt.

Kod produktu: OPTIX-OUT-SCSC-S-70M

Patchcord optyczny zewnętrzny OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SC/APC-SC/APC simplex SM 9/125 - 100m
Cena:

135,00 zł brutto

109,76 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość6 szt.

Kod produktu: OPTIX-OUT-SCSC-S-100M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 10m
Cena:

55,00 zł brutto

44,72 zł netto

szt.

W magazynie Średnia ilość7 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-10M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 20m
Cena:

75,00 zł brutto

60,98 zł netto

szt.

W magazynie Brak0 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-20M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 30m
Cena:

105,00 zł brutto

85,37 zł netto

szt.

W magazynie Brak0 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-30M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 50m
Cena:

160,00 zł brutto

130,08 zł netto

szt.

W magazynie Brak0 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-50M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 100m
Cena:

279,00 zł brutto

226,83 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu3 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-100M

Patchcord optyczny zbrojony, zewnętrzny OPTO LC/UPC-LC/UPC duplex SM 9/125 - 150m
Cena:

400,00 zł brutto

325,20 zł netto

szt.

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: OPTO-OUT-150M

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka