• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Pigtaile

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)
Cena:

4,20 zł brutto

3,41 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość977 szt.

Kod produktu: PIGT-LCUPCG657A

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)
Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość288 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPCG657A

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)
Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość96 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPC1.5G657A

Pigtail OPTO SC/APC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)
Cena:

6,00 zł brutto

4,88 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość563 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPCG657A2

Pigtail OPTO SC/UPC SM 0.9mm 1m G.657A2 (Easy Strip)
Cena:

6,00 zł brutto

4,88 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość697 szt.

Kod produktu: PIGT-SCUPCG657A2

Zestaw 12x pigtail SC/APC SM 0.9mm 1,5m G.657A (12 kolorów)
Cena:

53,00 zł brutto

43,09 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość177 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPC12COLG657A

Zestaw 12x pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1,5m G.657A (12 kolorów)
Cena:

53,00 zł brutto

43,09 zł netto

szt.

W magazynie Duża ilość189 szt.

Kod produktu: PIGT-SCUPC12COLG657A

facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka