Nie masz konta? Zarejestruj się

Światłowody

Sortuj:
Na stronie:
Układ: lista siatka
Wspornik słupowy CS100

Wspornik słupowy CS100

nowość

W magazynie Duża ilość779 szt.

Kod produktu: OPT-CS100

Cena:

9,50 zł brutto

7,72 zł netto

szt.

Taśma stalowa 10x0,7mm 50m

Taśma stalowa 10x0,7mm 50m

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Kod produktu: OPT-TS10-50M

Cena:

115,00 zł brutto

93,50 zł netto

szt.

Splitter PLC 1x2, Steel Box, SM 0.9mm 1m, SC/APC

Splitter PLC 1x2, Steel Box, SM 0.9mm 1m, SC/APC

nowość

W magazynie Duża ilość16 szt.

Kod produktu: EXT-SPL-SB-1-2-SC

Cena:

40,00 zł brutto

32,52 zł netto

szt.

Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

nowość

W magazynie Duża ilość1000 szt.

Kod produktu: PIGT-LCUPCG657A

Cena:

4,20 zł brutto

3,41 zł netto

szt.

Tacka spawów Tracom P025 (12/24)

Tacka spawów Tracom P025 (12/24)

nowość

W magazynie Na wyczerpaniu5 szt.

Kod produktu: T-P025-B

Cena:

10,00 zł brutto

8,13 zł netto

szt.

Uchwyt odciągowy do kabla płaskiego (FTTH cable clamp) 10x70mm

Uchwyt odciągowy do kabla płaskiego (FTTH cable clamp) 10x70mm

nowość

W magazynie Duża ilość800 szt.

Kod produktu: OPT-FTTH-CC

Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

Chusteczki bezpyłowe KIMTECH Kimwipes - 280szt.

Chusteczki bezpyłowe KIMTECH Kimwipes - 280szt.

W magazynie Duża ilość17 szt.

Kod produktu: KIMWIPES

Cena:

20,00 zł brutto

16,26 zł netto

szt.

Konwerter OPTON MC220S (gniazdo SFP, 10/100/1000Mbit)

Konwerter OPTON MC220S (gniazdo SFP, 10/100/1000Mbit)

nowość

W magazynie Duża ilość93 szt.

Kod produktu: OPT-MC220S

Cena:

125,00 zł brutto

101,63 zł netto

szt.

Puszka / przełącznica abonencka FTTH FTB02 - 2 x OUT

Puszka / przełącznica abonencka FTTH FTB02 - 2 x OUT

nowość

W magazynie Duża ilość125 szt.

Kod produktu: OPT-FTB02

Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

Adapter LC/UPC MM duplex

Adapter LC/UPC MM duplex

nowość

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Kod produktu: EXT-LCUPCMMDX

Cena:

5,00 zł brutto

4,07 zł netto

szt.

Patchcord MikroTik SFP+ 1m (S+DA0001)

Patchcord MikroTik SFP+ 1m (S+DA0001)

W magazynie Średnia ilość6 szt.

Kod produktu: MT-S+DA0001

Cena:

115,00 zł brutto

93,50 zł netto

szt.

Moduł SFP miniGBIC OPTON DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM

Moduł SFP miniGBIC OPTON DF 1.25Gbps, SM, LC, 20km, DDM

W magazynie Duża ilość83 szt.

Kod produktu: OPT-DF-20KM-DDM

Cena:

59,00 zł brutto

47,97 zł netto

szt.

Mufa światłowodowa Tycon 400 A8-24S (tacka + patch panel)

Mufa światłowodowa Tycon 400 A8-24S (tacka + patch panel)

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: TN-400 A8-24S

Cena:

209,00 zł brutto

169,92 zł netto

szt.

Uchwyt przelotowy SHC-7

Uchwyt przelotowy SHC-7

nowość

W magazynie Duża ilość43 szt.

Kod produktu: OPT-SHC7

Cena:

13,00 zł brutto

10,57 zł netto

szt.

Laserowe źródło światła TriBrer BML-205-10 (650nm, 10mW, 10km)

Laserowe źródło światła TriBrer BML-205-10 (650nm, 10mW, 10km)

W magazynie Na wyczerpaniu4 szt.

Kod produktu: BML-205-10

Cena:

155,00 zł brutto

126,02 zł netto

szt.

ONT GPON Huawei HG8245H (4xGigabit Ethernet, 2xPOTS, WiFi, USB)

ONT GPON Huawei HG8245H (4xGigabit Ethernet, 2xPOTS, WiFi, USB)

nowość

W magazynie Duża ilość80 szt.

Kod produktu: HG8245H

Cena:

335,00 zł brutto

272,36 zł netto

szt.

Splitter PLC 1x4, ABS Box, SM 2mm 1m, SC/APC

Splitter PLC 1x4, ABS Box, SM 2mm 1m, SC/APC

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPT-SPL-ABS-1-4-SC

Cena:

55,00 zł brutto

44,72 zł netto

szt.

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G.657.A Loose Tube (Easy Strip)

nowość

W magazynie Duża ilość555 szt.

Kod produktu: PIGT-SCAPCG657A

Cena:

4,00 zł brutto

3,25 zł netto

szt.

Moduł SFP miniGBIC OPTON WDM, TX1310 1.25Gbps, SM, LC, 3km, DDM

Moduł SFP miniGBIC OPTON WDM, TX1310 1.25Gbps, SM, LC, 3km, DDM

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: OPT-WDM-1310-3KM-LC-DDM

Cena:

59,00 zł brutto

47,97 zł netto

szt.

Taśma stalowa Sdünnger F 207 (20x0.7mm, 32m, stal nierdzewna 304)

Taśma stalowa Sdünnger F 207 (20x0.7mm, 32m, stal nierdzewna 304)

nowość

W magazynie Duża ilość100 szt.

Kod produktu: SD-F207-32M

Cena:

89,00 zł brutto

72,36 zł netto

szt.

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).