• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Konwerter OptecLink 14S-MC112CS-GE (WDM 20km, TX 1310nm, SC, 10/100/1000Mbit)

Dodatkowe zdjęcia

nowość

W magazynie Duża ilość98 szt.

Producent: OptecLink

Cena:

135,00 zł brutto

109,76 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Konwerter światłowodowy OptecLink 14S-MC112CS-GE umożliwiający połączenie sieci Ethernet z siecią światłowodową. Posiada gigabitowy port Ethernet 10/100/1000Base-TX z automatyczną negocjacją prędkości połączeń. Wyjście światłowodowe 1000Base-FX typu SC/UPC pozwala na realizację połączeń na odległość 20 km. Urządzenie wspiera WDM, może wysyłać i odbierać dane za pośrednictwem jednego włókna światłowodowego. Długość fali Tx 1310nm, Rx 1550nm.

Urządzenie przeznaczone do współpracy z OptecLink 14S-MC111CS-GE.

Cechy urządzenia:

  • Konwerter typu WDM wykorzystujący jedno włókno do dwukierunkowej transmisji
  • Maksymalny zasięg 20km
  • Złącze typu SC/UPC
  • Długość fali Tx 1310nm; Rx 1550nm
  • WDM
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa
  • Zasilacz 5V 1A (w zestawie)


Parametry techniczne:

Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, 1000Base-FX
Port/Zasieg #1 10/100/1000 Mbps RJ-45/100m
Okablowanie #1 UTP/STP kat. 5
Port/Zasieg #2 1.25 Gbps SC SM/20km
Okablowanie #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Nie
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1550
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wymiary zewnętrzne 94x70x26,5
Dopuszczalna temperatur pracy 0°C-50°C
Zasilanie zasilacz, 5V DC 1A, 110-265V AC
Gwarancja 24 miesiące
Producent OptecLink


Gwarancja: 24 m-ce
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka