Nie masz konta? Zarejestruj się

ONT GPON Extralink 1GE (1xGigabit Ethernet)

Cena:

99,00 zł brutto

80,49 zł netto

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789
1356711

pn-pt: 9.00 - 18.00
so: 9.00 - 13.00 Mam pytanie

nowość

Kod produktu: EXT-ONT-1GE

W magazynie Na wyczerpaniu2 szt.

Producent: Extralink

Dodatkowe zdjęcia

Opis produktu

Terminal GPON ONT firmy Extralink. Wyposażony został w port GPON SC/APC oraz 1 Gigabitowy port Ethernet.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach i małych firmach, zapewniając niezawodne świadczenie usług.

W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 1A oraz patchcord RJ45-RJ45.

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/APC;
  • 1 Gigabitowy port Ethernet;
  • Kompatybilność z wieloma systemami GPON – m.in. Huawei, ZTE, Fiberhome.

Specyfikacja:

Extralink ONT 1GE
Interfejsy
GPON

1 port

Klasa B+

Czułość odbioru: < -28 dBm @ 1490nm

Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm

Ethernet 1 port 10/100/1000BASE-T (RJ45);
Cechy fizyczne
Wymiary 130x105x30mm
Waga < 200 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40o. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 12 V DC, 1 A
Maksymalny pobór mocy 8 W
Przyciski
Reset, Power
Porty

1 Gigabitowy porty Ethernet

GPON SC/APC

Diody LED PWR / PON / LOS / LAN
Skład zestawu

Urządzenie Extralink ONT 1GE

Zasilacz DC 12V, 1 A
Patchcord RJ45-RJ45


Gwarancja: 12 m-cy
Powrót

Kontakt

TEDSOFT.PL
ul. Grabowska 4
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-153-49-38

tel./fax: 62 732 04 49
kom. 691 099 789
info@ted.net.pl
GG: 1356711

Nasze marki

8level airlive airmax interline jirous levelone madex mikrotik 8level airlive airmax interline jirous level one madex mikrotik netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel netgear powerwalker routerboard tp-link ubiquiti zyxel

engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS

© TEDSOFT.PL 2002-2013 - wszelkie prawa zastrzeżone
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).