• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

ONT GPON Extralink (1xGigabit Ethernet, 3xFast Ethernet, 1xPOTS, WiFi, USB)

Dodatkowe zdjęcia

nowość

Kod produktu: EXT-ONT-WIFI

W magazynie Średnia ilość10 szt.

Producent: Extralink

Cena:

155,00 zł brutto

126,02 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamawiam

szt.

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Terminal GPON ONT firmy Extralink. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 Gigabitowy port Ethernet, 3 porty Fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Sprzęt posiada moduł WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodny ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mbit/s.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach i małych firmach, zapewniając niezawodne świadczenie usług.

W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 1.5A oraz patchcord RJ45-RJ45.

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 Gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty Fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300Mb;
  • Kompatybilność z wieloma systemami GPON – m.in. Huawei, ZTE, Fiberhome.

Specyfikacja:

Extralink ONT WiFi
Interfejsy
GPON

1 port

Klasa B+

Czułość odbioru: < -28 dBm @ 1490nm

Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm

Ethernet 1 port 10/100/1000BASE-T (RJ45);
3 porty 10/100BASE-T (RJ45)
POTS

1 port

Złącze RJ11
USB

1 port USB 2.0

Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n

2x2 MIMO

300Mbit/s
Cechy fizyczne
Wymiary 185x145x50mm (bez anteny)
Waga < 400 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do +55o. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 12 V DC, 1.5 A
Maksymalny pobór mocy < 10 W
Przyciski
Reset, Power, WiFi
Porty

1 POTS

1 Gigabitowy port Ethernet
3 porty Fast Ethernet

USB

GPON

Diody LED PWR / GPON / LOS / WAN / WIFI / PHONE / LAN1 / iTV / LAN3 / LAN4 / USB
Skład zestawu

Urządzenie ONT Extalink WiFi

Zasilacz DC 12V, 1.5 A
Patchcord RJ45-RJ45


Gwarancja: 12 m-cy
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka