• Fachowe doradztwo
  • 16 lat na rynku
  • Wysyłka jeszcze dziś
Kontakt 62 732-04-49 info@ted.net.pl
Menu Koszyk 0 Moje konto Szukaj

Optical Line Terminal Netis EP8204 (4 porty EPON, 4 porty Uplink)

Dodatkowe zdjęcia

Kod produktu: NET-EP8204

Produkt wycofany ze sprzedaży

Producent: Netis

Cena:

3 350,00 zł brutto

2 723,58 zł netto

Koszty wysyłki: od 10,00 zł

Zamów przez telefon

62 732 04 49
691 099 789

pn-pt: 9.00 - 18.00, so: 9.00 - 13.00

Mam pytanie

Opis produktu

Netis 8204 to 4 portowy OLT pracujący w systmie EPON z możliwością obsługi do 256 ONU. W połączeniu z 8201 oferuje 1Gbps przepustowości. Idealne rozwiązanie dla domu, biura i magazynu. Stosowany w FTTx (FTTC, FTTB, FTTH).

Cechy:
  • zgodność ze standardem IEEE 802.3ah & CTC 2.1Interfejs;
  • 4 porty EPON;
  • do 1.25Gb/s dla upstream / downstream;
  • każdy port obsługuje 64 ONU OLT;
  • maksymalny dystans do 20km;
  • obsługiwany protokół sieciowy: TCP / IP, ICMP, ARP, OSPF, PIM, itp;
  • kompletne funkcje Warstwa2 / Layer3, wspiera ochronę Trunk / Q-in-Q;
  • zaawansowane funkcje QoS: IP ToS, IEEE 802.1p priorytetowe (SP / WRR / SP + WRR);
  • dynamiczna Alokacja Pasma inteligentne (DBA);
  • zapewnia IEEE 802.1Q VLAN;
  • IGMP Snooping optymalizuje aplikacje multicast;
  • bezpieczny dostęp poprzez listy kontroli dostępu (ACL);
  • zgodny z Triple Churning Szyfrowanie / AES.

Specyfikacja:
Sprzęt
Interfejs 4 * port EPON,
4 * 10/100/1000Base-T i SFP combo Uplink
1 * port NMI
Dioda RUN, ALM, PWR, SD(1-4 EPON, 1-4 Uplink), REG(1-4 EPON), status NMI
Zasilanie 100-240V AC/50-60Hz
Cechy
Sprzęt · Kabel światłowodowy jednomodowy
· Łącze światłowodowe SC
· Maksymalny podział ONU: 256
· Wysyłanie (ONU->OLT) Długość Fali: 1310nm
· Pobieranie (OLT->ONU) Długość Fali: 1490nm
· Zasięg: 20km dla PX20/PX20+
Oprogramowanie · Zgodne z IEEE 802.3-2005
· Zgodne z CTC 2.1
· Auto Discovery/Grant Allocation/Ranging/Report Handling
· Alarm Report
· Kontrola przepstowości pobierania dzięki regułom
· Zdalne zarządzanie ONU
· Zdalna diagnostyka
· Zarządzanie Peer to Peer
· Blokada portu na każdym ONU
· Statystyki wydajności
· Wsparcie zdalnej aktualizacji Firmware ONU
· Zgodność z szyfrowaniem Triple Churning/AES
· Obsługa klasyfikacji i zarządzania przepływem wysyłanego przez rozszerzone OAM
· Obsługa IGMP v1/v2 Proxy/Snooping
· Zgodność z filtrem przepływu wysyłania danych opartym o MAC DA/SA
· Obsługa konfiguracji portu NMI
· Obsługa maksymalnej długości ramki do 1536 Bitów
· Obsługa Funkcji Layer2
· Bezpieczny dostęp przez Listę Kontroli Dostępu (ACL)
· Uwierzytelnianie MAC/LOID
Inne
Certyfikaty          FCC, CE
Środowisko Temperatura pracy: 0℃~40℃  (32℉~104℉)
Temperatura przechowania: -40℃~70℃  (-40℉~158℉)
Wilgotność podczas pracy: 5%~95% bez kondensacji
Wilgotność przechowania: Mniej niż 95% RH bez kondensacji
Opakowanie 1 * EP8204
1 * Kabel zasilania
2 * Uchwyty do szafy rack 19”

Gwarancja: 24 m-ce
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka